П’яний лубенчанин погрожував зістрибнути із даху школи

У Лубнах сталася нічна пригода.

Темної пори доби 18 березня на номер екстреної служби порятунку зателефонував невідомий громадянин. Він розповів, що знаходиться на даху загальноосвітньої школи №10 і збирається зістрибнути вниз. На місце події виїхали співробітники поліції, два екіпажі пожежної частини з автодрабиною та лікарі шкидкої допомоги.

Андрій Іващенко, начальник Лубенського ДПРП 18

- Виїхало два автомобіля, автодрабина і цистерна у складі одного відділення. Взагалі було задіяно 8 чоловік особового складу. Це від пожежної частини. І дві одиниці техніки. Приїхали, побачили, що він дійсно знаходиться на криші. Автодрабину розклали, далі працювали патрульні. Як заліз, так сам і зліз.

Під час розмови із медичними працівниками, поліцією та журналістами чоловік постійно розповідав різні причини, як і чому він опинився на даху. Також, вже будучи на землі, відкинув будь-які мотиви імовірного самогубства. Згодом проведений тест на алкоголь показав ступінь сп'яніння - понад 1,8 проміле. Врешті чоловік написав пояснення у відділку поліції та був доставлений до свого місця проживання.

Стрічка новин