Сьогодні перед сесією міської ради полтавці влаштували мітинг

Вони висловили протест проти забудови Прирічкового парку. Поговорити з народом вийшли депутати. Як це було - дивіться у сюжеті.

Під стінами міської ради люди збираються близько 9-ї ранку. Вони розгортають плакати та стають по обидва боки сходів. Роблять, так би мовити, «коридор», аби депутати могли бачити вимоги полтавців. Один з активістів – Антон Суслов. Каже: категорично проти забудови Прирічкового парку. 

Антон Суслов, активіст 

- Держава і її органи працюють на людей, на громаду. А у нас виявляється так, що люди працюють на благо чиновників. Навпаки, повинні чиновники працювати на благо людей і громади. А вони цього не роблять, тому ми виходимо з цією нотою недовіри, що вони не виконують свої прямі зобов’язання.

Ще один мітингувальник – пан Володимир. Сам не живе на Леваді, проте вважає, що територія Прирічкового парку належить громаді Полтави.

Володимир Кліментов, активіст 

- Там м’які грунти. Там не можна будувати дома. Я теж будівельник. Там неможливо будувати будинок, тим більше, немає каналізаційних відводів. Тобто, це треба прокладати і рушити старі каналізаційні системи і плюс підводити нові. Якщо рушити старі, то їх потрібно замінювати повністю всі.

Нагадаємо, напередодні на сайті міської ради з'явилась відповідна електронна петиція. Зараз вона набрала понад 680 голосів з 250 потрібних, аби її розглянули на комісії.

Деякі депутати з будівлі міської ради спускаються до народу. Висловлюють власну позицію щодо будівництва поблизу Ворскли та позицію партій. 

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради

- Голосувати за такий Прирічковий парк у такому варіанті, як зараз подають, я не буду, не буду підтримувати.

Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради

- На якийсь час, щоб реально щось зробити з тим забором, через те, що забор встановлений незаконно.

Едуард Волков, депутат Полтавської міської ради

- Ми не будемо голосувати сьогодні за жодні питання ні забудови, ні земельних питань. Ми підготували правки, є спільні правки з колегами. Все, що стосується Прирічкового парку, готелю «Турист», – це скринька Пандори, яка взагалі дозволить доступ до води, і далі вся берегова лінія просто буде розроблена у детальних планах і забудована.

Питання, яке стосується Прирічкового парку, звучить як «Про розроблення детальних планів територій». Воно винесено на порядок денний сесії міської ради. 

Стрічка новин