У Полтаві відкрилася виставка вихованців дитячої художньої школи

Юні полтавці демонстрували власні художні картини на своїй першій виставці «Нотки творчості». Відкрили її у Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Разом із викладачами та батьками роботи школярів оцінювала й наша знімальна група.

Марія Любимська, учасниця виставки, 9 років

- Тут зображена такса – мій песик Лаккі. Він – кольоровий, на чорно-білому тлі. Мені дуже подобається ця робота. І я дуже рада, що вона потрапила на виставку.

В експозиції виставки «Нотатки творчості» – близько 70 робіт учнів молодших класів Полтавської дитячої художньої школи.

Ірина Шрамко, викладач Полтавської дитячої художньої школи

- І дітки талановиті, і дітки старанні дуже. Крім того, відібрані найкращі роботи, щоб порадувати глядачів, бо робіт насправді дуже багато. Але всі роботи неможливо було виставити в цьому залі. Тому ми обрали кращі з кращих робіт.

Творчі доробки юних художників виконані у жанрі живопису, графіки, аплікації. Використані різноманітні матеріали: гуаш, кольорові олівці, кольоровий папір, фломастери тощо. Діти кажуть: їх добре вчать різноманітним технікам.

Діана Боровик, учасниця виставка, 12 років

- Я навчилася багато: збільшувати кольори, малювати фарбами краще, тому що раніше, я малюю вже дуже давно, але фарбами малювала рідко. Навчилася графіки різної, різних технік, малювати на великих аркушах.

Мар’яна Кадук, учасниця виставка, 9 років

- Я завжди малюю з лінером. Ось, як тут, є обводка з лінера. А я почала малювати без цього лінера, щоб без обводки, тільки олівець. А потім я просто малюю просто фарбами, аквареллю. Я дуже щаслива. Тут моїх цілих чотири роботи. Мені дуже це подобається.

Мама Мар'яни розповідає: здібності доньки до малювання помітили ще в ранньому дитинстві.

Ірина Кадук, мама Мар’яни – учасниці виставки

- Вона могла сидіти годинами і малювати-малювати. Тому, коли вік підійшов, ми вирішили спробувати навчання у художній школі. Їй дуже подобається. Викладачі побачили цю нотку творчу і її схильність до малювання, і це розвивається. Ми дуже задоволені. І для нас це сімейна радість.

Виставка «Нотатки творчості» експонуватиметься у Полтавському Художньому музеї протягом наступних трьох тижнів.

Стрічка новин