У країнах ЄС відновлюють вакцинацію препаратом AstraZeneca

Міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Шпан оголосив про поновлення у країні призупиненої раніше вакцинації від коронавірусу препаратом компанії AstraZeneca.

Про своє рішення дозволити вакцинувати цим препаратом Шпан заявив увечері у четвер, 18 березня. Цього дня стало відомо про рішення влади Італії, Латвії, Литви й Кіпру так само відновити щеплення цією вакциною вже з 19 березня.

Так само про готовність якнайшвидше знову застосовувати вакцину AstraZeneca заявили в уряді Франції. Французький прем'єр Жан Кастекс оголосив, що зробить щеплення цією вакциною в п'ятницю. 

Крім того, про відновлення призупиненого використання препарату AstraZeneca з наступного тижня заявили Іспанія й Нідерланди. 

Уряд у Мадриді водночас застеріг, що рекомендуватиме щеплення цією вакциною окремим категоріям громадян. Кілька днів тому компанія AstraZeneca заявила, що її вакциною від COVID-19 щеплення зробили 17-тьом мільйонам людей - переважно в країнах ЄС та у Великобританії. При цьому кількість випадків виникнення тромбозу становить лише кілька десятків.

Стрічка новин