Полтавські волонтери зібрали гостинці для багатодітних родин

Полтавські волонтери зібрали гостинці для багатодітних родин

Волонтерський загін "Акорд" Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Короленка зібрав ще одну партію гуманітарної допомоги для земляків, які потребують її найбільше.

Цього разу гостинцями для останніх стали одяг, взуття, дитячі іграшки, книжки та канцелярські приладдя. Адже йшлося про адресну допомогу родинам, які опинились у складних життєвих обставинах. Пакунки з гуманітаркою волонтери "Акорду" (на знімку) передали працівникам міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. 

Гуманітарну допомогу від студентів, викладачів і працівників педагогічного університету було вирішено передати чотирьом полтавським родинам, у яких виховуються четверо й більше дітей, а також підліток із непростою долею. Зібрані волонтерським загоном "Акорд" подарунки вони вже отримали.

Університетський загін "Акорд" добре знають у Полтаві. Його визнавали кращим серед волонтерських спільнот обласного центру. Крім збору коштів і речей для нужденних земляків майбутні педагоги допомагають дітям із тяжкими хворобами, влаштовують ярмарки, організовують однодумців на виготовлення різноманітних виробів і передають гуманітарку та малюнки малечі нашим бійцям на передову, повідомляє Голос України.

Стрічка новин