У Полтаві працюватимуть над розвитком інновацій

Голова громади Олександр Мамай від імені Виконкому Полтавської міськради підписав договір про співробітництво з Полтавською політехнікою, започаткувавши співпрацю у науково-технічній, соціально-економічній сферах та розвитку інноваційного підприємництва у Полтаві.

Це новий етап у житті та діяльності університету, наголосив ректор Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Володимир Онищенко. Він відзначив, що міська влада всіляко демонструє спільну зацікавленість у розвитку та динамічному зростанні освітньо-наукового потенціалу міста. Підписання угод консолідує спільні зусилля університету, влади та бізнесу у сфері освіти на наукової діяльності.

Олександр Мамай, голова Полтавської міської територіальної громади 

- Мені б хотілося після підписання цього меморандуму виділяти певні кошти, щоб влітку наші працівники виконкому отримували ще додаткові теоретичні знання, бо вони працюють, в першу чергу, на благо, розвиток нашого міста, і я, спілкуючись з ними, розумію, що і їм, і навіть мені не вистачає цих теоретичних знань.

За словами Полтавського міського голови Олександра Мамая, навчатися ніколи не пізно, а підписання історичного, на його думку, для долі цілого міста та Полтавської політехніки документа сприятиме появі таких необхідних інноваційних проєктів. Двостороння співпраця університету з виконавчим комітетом Полтавської міської ради передбачає залучення науковців політехніки до створення програм розвитку міста, проведення спільних науково-освітніх, молодіжних та соціокультурних заходів тощо.

Також Олександр Мамай і Володимир Онищенко підписали тристоронній Меморандум з реалізації програми створення та підтримки інноваційного кластеру Полтави спільно з Всеукраїнською Інноваційною екосистемою Sikorsky Challenge для залучення творчої молоді в інноваційне підприємництво.

Інна Малюкова, керівниця стартап-школи Sikorsky Challenge

- І що головне, концептуальною засадою всієї системи є те, що якщо не буде підтримуватися на міському, локальному рівні, то розвиток інновацій в Україні, на відміну від Ізраїлю та Сполучених Штатів Америки, не буде відбуватися… І я вдячна і з великим сподіванням на дуже швидкий розвиток інновацій в Полтаві саме завдяки підтримки міста.

На базі Полтавської політехніки упродовж кількох років діє єдина в Полтавському регіоні стартап-школа, створена у співпраці з компанією «SIKORSKY CHALLENGE». Її випускники започатковують власну справу та мають досягнення. Минулого року випускник стартап-школи політехніки, студент Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Михайло Бугаєвський переміг на Конкурсі інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини», створивши діджитал платформу для аналізу ринку стартапів і пошуку інвесторів.

Стрічка новин