Пасажирів поїздів тестують на COVID-19

В обласному центрі на станції «Полтава-Київська» пасажирів, які приїхали з червоної зони потягом Рахів-Харків, тестували НА COVID-19 у приміщенні вокзалу. Всього провели понад 30 тестувань. Перевірка проводилася безкоштовно. А як саме все проходило, бачила наша кореспондентка Євгенія Манич. 

Тільки вийшли з потягу, й одразу на тестування. Так у Полтаві зустрічають пасажирів, які прибули з червоної зони. Роблять це для того, аби одразу виявити інфекцію у людини і надалі її не розповсюджувати. На вході до вокзалу їх очікувала поліція, її працівники і направляли людей до відповідного приміщення. А самі ж пасажири говорять: нічого страшного у тестуванні немає, якщо так треба, то чому б і ні.

Роман, пасажир потягу

- Ні, не очікували. Я думаю, що правильно роблять, тому що багато у Франківській області захворілих. Я вважаю, що правильно роблять, щоб уберегти область у тому подібне.

Олександр, пасажир потягу

- Я цього не знав, вимоги такі, тому я і здаю. Я думаю, що необхідне у такий час. Ми всі розуміємо ситуацію, яка зараз відбувається у державі, і не тільки в ній, а й у світі, так що ми згідні.

Пасажирів у приміщенні вокзалу чекала мобільна бригада лікарів. Вони й проводити швидкісне тестування. В середньому на одного пацієнта йде 15 хвилин. 

Олена Дороган, сімейний лікар ЦПМСД №1 ПМР

- Ми робимо швидкий тест на антиген до COVID-19, це мазочок з носу. Результат є буквально через 15 хвилин, якщо буде позитивний, ми повідомляємо пацієнта і просимо його звернутися до свого сімейного лікаря для подальшого нагляду та самоізоляції.

Після того, як пасажири отримали результати, вони могли йти. Перон та платформу обробили спеціальним деззасобом.

Стрічка новин