Пасажирів поїздів тестують на COVID-19

В обласному центрі на станції «Полтава-Київська» пасажирів, які приїхали з червоної зони потягом Рахів-Харків, тестували НА COVID-19 у приміщенні вокзалу. Всього провели понад 30 тестувань. Перевірка проводилася безкоштовно. А як саме все проходило, бачила наша кореспондентка Євгенія Манич. 

Тільки вийшли з потягу, й одразу на тестування. Так у Полтаві зустрічають пасажирів, які прибули з червоної зони. Роблять це для того, аби одразу виявити інфекцію у людини і надалі її не розповсюджувати. На вході до вокзалу їх очікувала поліція, її працівники і направляли людей до відповідного приміщення. А самі ж пасажири говорять: нічого страшного у тестуванні немає, якщо так треба, то чому б і ні.

Роман, пасажир потягу

- Ні, не очікували. Я думаю, що правильно роблять, тому що багато у Франківській області захворілих. Я вважаю, що правильно роблять, щоб уберегти область у тому подібне.

Олександр, пасажир потягу

- Я цього не знав, вимоги такі, тому я і здаю. Я думаю, що необхідне у такий час. Ми всі розуміємо ситуацію, яка зараз відбувається у державі, і не тільки в ній, а й у світі, так що ми згідні.

Пасажирів у приміщенні вокзалу чекала мобільна бригада лікарів. Вони й проводити швидкісне тестування. В середньому на одного пацієнта йде 15 хвилин. 

Олена Дороган, сімейний лікар ЦПМСД №1 ПМР

- Ми робимо швидкий тест на антиген до COVID-19, це мазочок з носу. Результат є буквально через 15 хвилин, якщо буде позитивний, ми повідомляємо пацієнта і просимо його звернутися до свого сімейного лікаря для подальшого нагляду та самоізоляції.

Після того, як пасажири отримали результати, вони могли йти. Перон та платформу обробили спеціальним деззасобом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію