Полтавська обласна філармонія провела концерт «Епоха геніїв»

«Епоха геніїв». Нову концертну програму з такою назвою запропонував шанувальникам академічного мистецтва колектив Полтавської обласної філармонії. Цього разу камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова під керівництвом Лідії Шкаровської запросив полтавців у подорож світом музики крізь час та епохи, розробивши програму з творів видатних, геніальних композиторів, таких як Бах, Бетховен, Моцарт, Гендель, Вівальді, Верді, Шнітке. Сергій Блавацький – далі.

Свою концертну програму колектив Полтавської обласної філармонії розпочав в лютому цього року, розповідає її директор Олег Тищик, та додає: артисти скучили за глядачем. Так само і полтавці скучили за чудовою музикою. Тож глядачі йшли на зустріч з академічним мистецтвом з піднесеним настроєм, зі сподіваннями на позитивні емоції.

Надія Трейгер, полтавка

- Дуже рідко тепер вдається прийти на таке свято. А сьогодні спасибі, що побудемо на святі. І Шуберт, і Бах, і Моцарт, дуже скучили, дякую.

Вікторія Буколова, полтавка

- Я очікую свята, гарного настрою, весняного настрою, і маю нагоду сказати всім «з весною».

Олег Діденко, депутат Полтавської обласної ради

- Щоб в соціально-економічному плані розвивалася Полтавська область, приїздили гості, то найкраще, що ми можемо показати, це українську пісню, традиції. І Полтава в центрі України, яка може показати все, що хочеш, а наші артисти задніх не пасли ніколи. А те, що найкращі в цьому, я впевнений.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Ми як філармонія несемо функцію ознайомлення, пропаганди музики, і я думаю, що якраз оцей підбір репертуару, він сприятиме широкому охопленню слухачем всієї палітри музики. В нас сьогодні будуть солісти, це наш вокаліст Руслан Христиченко, лауреат Міжнародних конкурсів, який також виконуватиме арію Шуберта. 

Лідія Шкаровська, художній керівник камерного оркестру імені Дмитра Ахшарумова

- Ми дуже скучили, і програму, яку ми сьогодні представляємо, вона дуже багатогранна, дуже співоча. Артистам дуже сподобалася ця програма, і я думаю, що глядач буде в захопленні.

Тож артисти обласної філармонія продовжують дивувати своїх шанувальників спілкуванням із першокласним академічним мистецтвом, яке зачаровує, дивує та надихає. А ще вони мають чимало планів, ділиться директор Олег Тищик.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- У нас є по Білашу в березні ще концерт, в квітні концерт камерного оркестру, така розважально-естрадна програма. На кінець квітна буде знову програма з солістами, інструменталістами, вокалістами. На 1 квітня буде гумористичний концерт, ну як же ми без першого квітня.

Поки що артисти філармонії виступають у приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок. Але колектив вже готує концертну програму до 30-річчя Дня Незалежності України, яка вже планується на відкриття обласної філармонії. 

Стрічка новин