В Україні – понад 15 тисяч нових випадків COVID-19

За весь час захворіли більше ніж 1,5 млн українців. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Києві, Житомирській, Львівській, Одеській та Хмельницькій областях. Деталі – у сюжеті. 

На Полтавщині за минулу добу діагностували 394 випадки захворювання на COVID-19.

Найбільше з них – у Полтаві. Плюс нових 143 випадки. У Полтавському районі додалося 46 осіб.

Кременчук – 38, Гадяч – +34. 

В Україні за добу підтвердили 15 053 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19, померли 267 хворих, одужали 6 514 осіб.

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив: 

Для померлих від ковіду кремація та поховання тіла в щільному пакеті не обов’язкова!

Люди мають можливість попрощатися, забрати тіло та поховати рідних за звичайною процедурою, але з обов’язковим дотриманням усіх необхідних заходів безпеки. 

Ще раз звертаюся до усіх, хто має відношення до процесу організації поховання. 

Не зловживайте розгубленим станом рідних та не спекулюйте на прописаних нормах, адже там немає обмежуючих правил, що ЛИШЕ кремація померлого чи поховання ЛИШЕ у щільному пакеті!

Досить напружена ситуація із захворюваністю в Івано-Франківській області, де суттєво зростає кількість захворювань на коронавірусну хворобу. Тож, відповідно до постанови Кабінету Міністрів, що прийняли на засіданні Уряду, виділять додаткові кошти.

Світлана Шаталова, заступниця міністра охорони здоров’я України 

- Було виділено 60 млн гривень на закупівлю товарів і послуг для забезпечення у медзакладах цього регіону централізованого постачання кисню, встановлення додаткових кисневих магістралей та закупівлю кисневих концентраторів. Як ми бачимо за результатами статистики в лікарнях Івано-Франківської області, від початку 21 року число ліжкомісць для госпіталізації пацієнтів було збільшено на 1075.

Очільник МОЗ Максим Степанов заявив, що в Україні поки не вводитимуть локдаун через спалах коронавірусу і спрогнозував, що спалах COVID-19 триватиме до кінця квітня.

Стрічка новин