У Лубнах не вщухають пристрасті навколо газових питань

У понеділок місцеві мешканці мітингували під стінами міської ради з вимогою проведення позачергової сесії. Сьогодні вона відбулася. За перебігом подій і в сесійній залі, і на вулиці спостерігала наша знімальна група.

Під час акції протесту у Лубнах, що проходили два дні тому, міський голова Олександр Грицаєнко пообіцяв скликати сесію у середу. Врешті, свого слова дотримався. На зібранні обговорювали можливість створення комунального підприємства із розподілу газу. Сесія транслювалася в режимі онлайн і на вулицю були виведені динаміки, аби присутні там люди чули хід обговорення. Врешті ухвалили рішення ініціювати перед Лубенською районною радою створення комунального підприємства із розподілу природного газу на основі спільної власності територіальних громад Лубенського району. Цю новини лубенці коментували, як свою першу маленьку перемогу.

Микола Ащаулов, місцевий активіст 

- Я хочу нас привітати. Це – невелика перемога, але вона є.

Михайло Григорьєв, місцевий активіст

- Я вважаю, що це буде великий поштовх для всієї України: годі годувати олігархів. У нас новий очільник районної ради. Думаю підійти до нього і запропонувати провести позачергову сесію.

Тож, наразі наступне слово – за Лубенською районною радою, яка, за словами активістів, має прийняти відповідне рішення на своїй позачерговій сесії. Згодом же лубенці, запросивши мешканців сусідніх громад, планують приїхати й у Полтаву на сесію обласної ради.

Микола Ащаулов, місцевий активіст 

- Поговоримо із Пирятином, Чорнухами, Миргородом, Оржицею, щоб вони не просто таке зробили, щоб ми приїхали, постояли і поаплодували нашим обласним депутатам, що вони разом із народом.

Стрічка новин