На Полтавщині врятували двох рибалок, які провалилися під кригу

На Полтавщині врятували двох рибалок, які провалилися під кригу

З початку року на водоймах області загинуло 7 людей, врятовано 10 осіб, з них двоє дітей.  

Хоча лід на водоймах зберігся місцями і він тонкий, рибалки, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, продовжують відвідувати водойми і наражати себе на небезпеку.   

Зокрема, 16 березня на Полтавщині врятували двох рибалок, які провалилися під кригу.

Перший випадок стався у м. Глобине Кременчуцького району. Місцеві  мешканці витягли з водойми чоловіка 1955 року народження, який під час риболовлі провалився під лід. Потерпілого з попереднім діагнозом: загальне переохолодження госпіталізували до Глобинської центральної районної лікарні.

Стан його здоров’я – задовільний. Інший випадок трапився в Автозаводському районі м. Кременчука.  На р. Дніпро працівники КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» врятували громадянина 1962 року народження, який провалився під лід під час риболовлі. Потерпілий від госпіталізації відмовився.

З метою запобігання виникненню нещасних випадків на водоймах Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації вкотре закликає мешканців області бути обачними та не виходити на весняний тонкий лід.

"Останній" лід – надзвичайно крихкий, у ньому велика кількість промивин та ополонок, тому імовірність опинитися в крижаній воді -  дуже висока! Бережіть своє здоров’я та життя! Слідкуйте за дозвіллям дітей і не дозволяйте їм самостійно відвідувати водойми!", - йдеться в Департамент з питань оборонної роботи,цивільного захисту та взаємодіїз правоохоронними органами Полтавської ОДА.

Стрічка новин