Уже кілька тижнів поспіль відвідувачів Полтавської міської ради зустрічають не працівники міліції, а молода жінка, яка підказує, до якого кабінету їм звернутись

Крім того, для роботи зі зверненнями громадян у міськраді створений спеціальний відділ. Про ці та інші позитивні зміни йшлося сьогодні на зборах міського активу. Провів їх міський голова Андрій Матковський.

На міському активі не було доповідей і обговорень. Міський голова відразу націлив присутніх на короткі виступи, оскільки бажаючих вийти до трибуни було немало. Сам Андрій Матковський розповів про останні досягнення та проблеми міської влади. До позитиву відніс новий відділ по роботі зі зверненнями громадян, якого раніше у міськраді не було, а також вже традиційні громадські слухання. Саме на подібних зібраннях було зупинено кілька будівництв, які об'єктивно не влаштовували полтавців, а також вирішено ряд інших міських проблем. Крім того, за минулі сім місяців на прохання мешканців у місті відновили сім пасажирських марштурів, які колись вже працювали. Також продовжує діяти програма «Місто без околиць». В її рамках відремонтовано вже більше 150 доріг Полтави. Також, зазначив міський голова, на дорогах міста з'явилися так звані «лежачі поліцейські» - в рамках програми «Безпечна дорога до школи». До негативних фактів Андрій Матковський відніс невизначений статус 51-го будинку збанкрутілого ЖЕДу «Будівельник», а також незрозумілу ситуацію з обласними підприємствами «Полтававодоканал» та «Теплоенерго».

Презентували на зборах міського активу і новостворені Раду директорів та Раду банкірів при виконкомі міської ради. А голова міської громадської колегії Олександр Келим звернув увагу присутніх на планову забудову міста. Раніше Корпусний парк Полтави був занесений до списку ЮНЕСКУ, але через непродумане будівництво «Злато міста» його звідти було викреслено, зазначив виступаючий. Оскільки скляний дах «Злато міста», який Олександр Келим називає не інакше, як «теплиця», не відповідав історичному вигляду площі.

Хвилюють голову міської громадської колегії і інші проблеми міста.

Наприкінці зборів міського активу підприємцям та представникам громадськості вручили грамоти і нагороди міської влади.

Стрічка новин