Монети, які вийшли з обігу, можна віддати на благодійність

У Полтаві збирають монети та паперові гроші, які вийшли з обігу. Таку акцію започаткувала благодійна організація «Карітас Полтава», аби обміняти їх та створити мурал навпроти дитячої лікарні. Вже навіть створили ескіз, які саме малюнки там будуть. Більше про це дивіться далі.

Монети номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок, які вийшли з обігу, можна здати не тільки до банку, а віддати на благодійність. Їх можна кинути до скриньок, які розташовані у кав’ярні, магазині або у приміщенні БО «Карітас Полтава» по вулиці Пилипа Орлика. Збирають монети для того, аби створити мурал навпроти дитячої лікарні у Полтаві.  

Алла Раковецька, проєктна менеджерка БО «Карітас Полтава»

- В продовження проєкту «Лабораторія супергероїв» був ініційований проєкт створення муралу «Мрії пам’ятають». Це зображення на стінах гаражів, які знаходяться перед Міською клінічною дитячою лікарнею, яскравих малюнків, які будуть надихати наших діток на швидке оздоровлення.

За три місяці доброобміну зібрали понад 700 гривень.

Ірина, бариста 

- Ті кошти, які у них були, хто хотів, той і кинув. А взагалі люди відносили до банку і здавали їх. Ну хлопчики приходили маленькі, приносили, а так взагалі дуже-дуже мало людей.

Триватиме акція до кінця березня. 

Алла Раковецька, проєктна менеджерка БО «Карітас Полтава»

- До кінця місяця триває ця акція. Ми маємо надію, що зараз активно долучиться наша громада міста. І разом, спільними зусиллями, ми обміняємо ці монети, які є у кожного із нас вдома. Інколи вони нам заважають, і тим самим долучимося до такої доброї справи, як створення муралу.

Ескіз для муралу майже готовий. Ідеї для нього створювали самі ж діти. Як тільки на вулиці потеплішає, одразу розпочнуть створення малюнків. 

Стрічка новин