Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою отримає свою "Бібліотеку Сержанта"

Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою отримає свою "Бібліотеку Сержанта"

Відбудеться це в межах спільного проєкту ГО “Реформація, УКФ та видавництва “Наш Формат”

19 березня о 14.00 відбудеться урочиста передача книг Кременчуцькому ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою в межах проєкту "Бібліотека Сержанта" за підтримки УКФ та видавництва "Наш Формат".

Бібліотеки військових навчальних закладів мають бідні та застарілі фонди, переважно укомплектовані радянською книжковою продукцією. Тому ГО «Реформація» створила проєкт «Бібліотека Сержанта», який спрямований на поповнення бібліотек військових навчальних закладів сучасними зразками інтелектуальної прози та корисною науково-популярною літературою. За підтримки Українського Культурного Фонду та видавництва “Наш Формат” до квітня 2021 року 7 ВНЗ отримають книги.  

Книги з військової стратегії та тактики, історичні розвідки та твори з політології, мемуари і біографії світових лідерів, твори ветеранів українсько-російської війни, актуальну психологічну літературу відібрала робоча група ГО “Реформація”. Всього 750 примірників книг від різних українських видавництв.

«Ми хочемо, щоб з ліцеїстів та курсантів виросла майбутня військова еліта України», - наголошує Антоніна Артамонова, координаторка проєкту.

Також у стінах ліцею відбудеться зустріч курсантів з ветераном АТО Олександром Чубом. Олександр Чуб – доброволець ДУК, один з героїв фільму Леоніда Кантера «Добровольці Божої Чоти», учасник «Ігор Нескорених», ініціатор створення та головний інструктор дитячого табору «Строкаті Єноти».

Стрічка новин