Чому в Полтаві досі не запровадили е-квиток?

У багатьох містах України вже більше року користуються електронним квитком. Це – безготівкова система оплати проїзду в громадському транспорті. Які переваги електронного квитка та чому його досі не запровадили в Полтаві, дивіться у сюжеті Іванни Бурлаки.

Як говорять в обласній раді Полтави, система електронного квитка запроваджується в містах, аби розуміти, яку кількість громадян перевозить громадський транспорт і скільки серед них пільгових пасажирів. Тобто, це так звана «біла бухгалтерія» для перевізників, яка показує весь пасажиропотік та допомагає в подальшому розрахувати собівартість перевезення і встановити економічно обґрунтовану вартість проїзду.

Вперше таку систему запровадили у Вінниці. Громадський транспорт обладнали валідаторами. Це спеціальні зчитувальні пристрої, що розташовані біля дверей та у салоні транспорту.

Для зручності пасажирів розробили декілька способів оплати за проїзд.

- Пасажир може використати муніципальну картку, яку потрібно прикласти до валідатора.

- Розрахуватися банківською карткою за допомогою мобільних додатків PayPass.

- Оплатити проїзд за допомогою зчитування QR-коду.

- А також можна розрахуватися за допомогою смс. Детальна інструкція зазвичай присутня в салоні транспорту.

Речниця підприємства, яке запровадило систему електронних квитків у Вінниці, розповіла про переваги безготівкової системи оплати.

Вероніка Савчук, речниця КП «Вінницякартсервіс»

- На карті просто є два продукти: це проїзний і електронний гаманець, так назвемо його. Відповідно, ви можете обирати, як вам зручніше: чи поповнювати електронний проїзний, його вартість для звичайних категорій громадян «безлімітного» - 500 грн, і «130 поїздок на місяць» - 340 грн. Якщо ви так часто не їздите, ви можете собі поповнювати карту на ту суму, яка для вас зручна. Ці кошти нікуди не зникають, якщо ви карткою довго не користуєтеся, але, відповідно, знімається повна вартість поїздки.

Відповідно до чинного законодавства, пільгові категорії населення мають право використовувати свої документи для проїзду в громадському транспорті. 

Вероніка Савчук, речниця КП «Вінницякартсервіс»

- У трамваях, тролейбусах і автобусах діє пересадка впродовж 30 хв. Тобто, якщо ви оплатили муніципальною картою на борту, пересіли через 15 хв. в інший транспорт і, коли ви прикладаєте картку повторно до валідатора, з вас не знімаються кошти. У вас фіксується пересадка.

Наразі у місті Вінниця повністю впроваджена безготівкова система оплати проїзду, що діє на всіх одиницях комунального транспорту. І, як повідомила Вероніка Савчук, зараз тривають роботи над встановленням системи у приватних перевізників.

У Полтаві ж розпочинали роботу із впровадження електронного квитка ще з осені 2018-го.  

Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської облради

- Були проведені цілий ряд виконкомів, були підготовлені документи для того, щоб налагоджувати цей електронний квиток. Зупинилися ми на тому, що члени виконавчого комітету повинні були прийняти рішення про запровадження диференційованого тарифу. На той час політичної волі у депутатського корпусу представників політичних партій, які входили до складу виконавчого комітету, не було, тому диференційований тариф не було запроваджено.

Як говорить Олексій Чепурко, наразі підписана угода з компанією-інвестором, яка буде запроваджувати електронний квиток в Полтаві. Заплановано, що навіть якщо людина буде розраховуватися готівкою з водієм, він скануватиме свою картку, а пасажиру буде віддавати чек оплаченого проїзду.

Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської облради

- Зрозуміло, що деяким перевізникам це не вигідно, і вони не хочуть запровадження цього квитка. Бо, відповідно, тоді буде зрозуміло, який пасажиропотік, яка доходна частина від перевезень. Ну і, зрозуміло, що тоді буде економічно обґрунтований тариф і зрозуміла буде вартість. Ті кроки, які зараз здійснює міська влада, призведуть знову до монополізації цього ринку, бо залишаться один-два перевізники, які найближчі до влади. Тому, чи буде запроваджений цей квиток, не знаю, побачимо. 

Стрічка новин