Трьох чоловіків у Кременчуці затримали з наркотиками

Трьох чоловіків у Кременчуці затримали з наркотиками

Два з них ще й керували траспортними засобами з ознаками наркотичного сп’яніння.

Перший випадок трапився учора вдень на проспекті Лесі Українки, інформує патрульна поліція Кременчука. Інспектори зупинили автомобіль Volkswagen, водій якого порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування поліцейські помітили у керманича ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у лікаря-нарколога він категорично відмовився. Окрім того, охоронці порядку з’ясували, що чоловік позбавлений права керування на 3 роки.

Далі, згідно зі ст. 34 ЗУ "Про Національну поліцію" поліцейські провели поверхневу перевірку, під час якої виявили у нього згорток з, ймовірно, наркотичною речовиною рослинного походження.

Патрульні склали на громадянина адміністративні матеріали: за ч. 1 ст. 130 (Відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження огляду на стан сп'яніння) та постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП та викликали на місце слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин.

Інший випадок мав місце на вулиці Миколи Левуна. 17-річний хлопець, побачивши поліцейських, занервував та раптово викинув пачку з-під цигарок на землю. Під час спілкування з інспекторами, він повідомив, що в пачці є два згортки з канабісом.    

Патрульні викликали батька та слідчо-оперативну групу, яка і встановить усі обставини справи та походження речовини.

Третій випадок зафіксували патрульні на вулиці Київській. Водій автомобіля Renault проїхав на заборонний сигнал світлофору. Під час розгляду справи інспектори виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у медичному закладі керманич відмовився. Також виявилось, що він має футляр зі шприцами з невідомою речовиною, ймовірно, наркотичною.

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу та склали на чоловіка адмінматеріали: за ч. 1 ст. 130 (Відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження огляду на стан сп'яніння) та постанову за ч. 2 ст. 122 (Проїзд на заборонний сигнал світлофору) КУпАП.

Стрічка новин