Лікарня «Кременчуцька» отримала у подарунок сучасний реанімобіль

Його вартість – 1 млн 100 тис грн. Цю автівку планують дообладнати, підключивши усе необхідне реанімаційне забезпечення. Бачила, як медикам вручали цей дороговартісний дарунок, і наша знімальна група.

Нову автівку використовуватимуть для перевезення тяжко хворих по Кременчуку, закладам обласного підпорядкування і навіть до столиці. Планують її ще більше удосконалити.

Оксана Корлякова, директор лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»

- Необхідно будо дообладнати його. Але у нас уже є все необхідне для цього. І балони для кисню ми вже закупили. Є дефібрилятор, кардіограф. Тобто, у цьому автомобілі зможе переїжджати пацієнт, який потребує реанімаційного забезпечення у супроводі лікаря-реаніматолога, а також медичної сестри.

Водій, який працюватиме на ній, залишився задоволений новинкою. Каже: нова санітарна машина – одна із кращих подібних їй моделей.

Олександр Лебський, механік лікарні «Кременчуцька»

- Уже європейська якість, уже все доступне до керування. Усе укомплектовано, витрата палива невелика. У принципі працювати і працювати.

Цей реанімобіль вкрай необхідний медикам, а особливо – в умовах пандемії, коли для лікарів важлива будь-яка підтримка. 

Юрій Химич, гендиректор Біланівського ГКЗ 

- Вартість цього автомобіля складає 1 мільйон 100 тисяч гривень. Загалом від початку пандемії нами вже надано допомоги медичним закладам Полтавщини на загальну суму 55 мільйонів грн, із яких 14 млн грн – допомога медичним закладам Кременчука.

Депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко вважає, що завдяки новій машині лікарі врятують не одне життя.

Богдан Лазоренко, депутат Кременчуцької міської ради

- Ця техніка допоможе врятувати не одне людське життя, допоможе виконати ту функцію, яка передбачена для неї. І завдяки ентузіазму наших лікарів, їх фаховості та професійності, а також завдяки допомоги, яку систематично здійснює ця компанія, ми зможемо покращити матеріально-технічне забезпечення наших закладів значно на більш високий рівень.

Лікарня «Кременчуцька» останнім часом постійно розвивається. На цей рік там передбачено закінчити низку ремонтних робіт. 

Оксана Корлякова, директор лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»

- Плануємо, що ми все-таки добудуємо відділення спецтравми і кардіохірургію, приймальне відділення закінчимо найближчим часом. Також планується, що будемо розпочинати ремонт травматологічного відділення.

Стрічка новин