Хлопчики, яких вилучили у батьків, перебувають у дитячій лікарні

Хлопчик, якого у Полтаві батьки довели до жахливого стану, зараз перебуває у дитячій міській клінічній лікарні разом з меншим братом. Там дітей відмили та нагодували. Як зараз почуваються хлопчики – дізнавалась Аліна Боровик.

Дітей з родини забрали 12-го березня. Артему – 11, а Сергію – 9. Молодший хлопчик може говорити. Спілкуючись з лікарями, він не зміг згадати, коли їв востаннє. 

Юлія Карпова, в.о. медичного директора дитячої міської клінічної лікарні

- Госпіталізовано двоє дітей 9 та 11 років у стані такому занедбаності, виснаженості, брудному одязі, неохайні і дуже-дуже голодні.

Нагадаємо: сім'я у Полтаві довела дитину до жахливого стану. Коли працівники соціальних служб зайшли до будинку, Артем лежав на брудному дивані, а над ним роїлись мухи. У хлопчика інвалідність, безробітна мати отримувала гроші по догляду за дитиною. Працівники соцслужби вирішили негайно забрати дітей із сім’ї до вироку суду.  

Ірина Чуканова, мати 

- Я згодна, поки не наведу порядок вдома, щоб діти повернулись у належні умови.

Алла Лукьянчикова, головна спеціалістка служби у справах дітей Шевченківського району

- Повідомлена уже прокуратура, повідомили ще раз поліцію. Визвали слідчо-оперативну групу. Батьки будуть притягнуті до кримінальної відповідальності по 166 статті.

За словами працівниці лікарні, зараз хлопчики почуваються значно краще. 

Юлія Карпова, в.о. медичного директора дитячої міської клінічної лікарні

- На сьогодні у нас позитивна динаміка. Ми їх викупали, відігріли, переодягли, нагодували, що найголовніше. Стан на сьогодні покращився значно. Вони у нас будуть перебувати до 2-х тижнів, поки розглядається питання винесення на суд, вирішується подальша їхня доля, чи вони повернуться у сім’ю, чи вони підуть далі до дитячого будинку. За цей час ми їх обстежимо максимально.

Зараз у дитячій міській лікарні перебувають 15 хлопчиків та дівчаток, яких забрали з їх сімей.

Стрічка новин