На Миргородщині розпочали підготовку до капітального ремонту мосту через Псел

Підрядна організація розпочала будівництво тимчасового об'їзду на період ремонту основної споруди на автодорозі державного значення Р-42 Лубни-Опішня.

Зараз триває влаштування опор тимчасового мосту із трубчастих паль. Згідно з договором, ремонт мають виконати до кінця 2021 року. Про це повідомила прессекретарка Служби автодоріг Полтавщини Юлія Ткаченко. 

Юлія Ткаченко, прессекретарка Служби автомобільних доріг у Полтавській області

- Міст збудовано в 1984 році. Протягом цього часу жодного разу не проводилося масштабне оновлення споруди. Під час обстежень мосту виявлено ряд недоліків, які впливають на безпеку учасників дорожнього руху. Основною причиною дефектів - незадовільний водовідвід, порушення гідроізоляційних якостей проїзної частини і деформаційних швів. Тривала затримка вологи призводить до вилуговування бетону, пошкодження захисного шару бетону, оголення і корозії арматури, що в кінцевому результаті призводить до зниження надійності і довговічності споруди. Після проведення тендерних процедур право проводити ремонт здобула компанія «МБУ-3». Вона вже працювала у нас на ремонті мосту поблизу міста Лохвиці і зарекомендувала себе, як надійний підрядник.

Стрічка новин