Оболонська та Семенівська громади перемогли зі спільним проєктом у конкурсі "Волонтерство в громаді"

Оболонська та Семенівська громади перемогли зі спільним проєктом у конкурсі "Волонтерство в громаді"

Оболонська  та Семенівська громади перемогли у фінальному етапі всеукраїнського конкурсу «Волонтерство в громаді», організованого Програмою "U-LEAD з Європою". Про це повідомляє Полтавський регіональний офіс Програми.

Громади представили на конкурс проєкт: "Розвиток культури волонтерства та заохочення їх ініціатив у сільських територіальних громадах Семенівської та Оболонської громадах для подолання пандемії COVID-19 та її наслідків".

Метою конкурсу був розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19. 

"Вітаємо серед переможців по Україні – Оболонську  та Семенівську громади. Ми раді, що громади Полтавщини намагаються залучити додаткові кошти на розвиток своїх територій, особливо за таким напрямком. Цим конкурсом Програма U-LEAD прагне об’єднати зусилля активних мешканців та місцевого самоврядування для поліпшення якості життя в громадах та сприянню їх сталому розвитку", - зазначила Ірина Балибіна, керівниця Полтавського регіонального офісу. 

Конкурс проєктів оголосили наприкінці 2020 року, відбір тривав у два етапи і завершився на початку березня. Всього у різних областях України перемогу отримали 17 проєктів, які впроваджуватимуться в територіальних громадах України у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями, які і стануть виконавцями проєктів.

Ініціювати та подавати проєкти могли сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 000 осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами).

Стрічка новин