Працівники телеканалу «Центральний» почали робити щеплення від COVID-19

Сьогодні частина робітників отримали першу дозу вакцини компанії AstraZeneca. Прийшли до мобільної групи, яка працює у Полтаві. До речі, в області відсьогодні функціонує 9 таких мобільних бригад. Подробиці дивіться у сюжеті.

Працівники «Центрального» заходять до обласної клінічної лікарні відновного лікування. З собою взяли лише паспорт. Перед щепленням заповнюють бланк згоди. Вакцинує мобільна бригада. Вона складається з лікаря та двох медсестер. 

Вікторія Хатнюк, лікар

- Ми навчалися на тренінгу у Києві, як вакцинувати цією вакциною AstraZeneca. Вакцина зберігається при температурі від +2 до +8 градусів. Зберігається протягом 6 місяців та колеться 2 дози. Друга робиться через 4-12 тижнів.

За словами Вікторії Хатнюк, якщо не зробити щеплення вдруге – імунітет буде не стійким. Сама процедура займає кілька хвилин. 

Сергій Глоба, оператор телеканалу «Центральний»

- Сподіваюся, що вакцина все-таки допоможе почати рятувати цей світ від пандемії. Побоювань ніяких не було. Чутки різні ходять в інтернет-виданнях, телебаченню. Чомусь я довіряю, що все буде добре.

Олександр Кусков, інженер засобів телебачення каналу «Центральний»

- Я своїм прикладом хотів би продемонструвати – щеплення від COVID таке ж, як і від інших хвороб, і нічого страшного у цьому немає.

Вакцинується від коронавірусу і генеральний директор телеканалу «Центральний» Олег Зонтов.

- Взагалі ніяких болючих відчуттів.

Після вакцинації Олег Зонтов почувається добре. Говорить: усвідомлене та відповідальне рішення прийняли спільно з колегами. 

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Працівники ЗМІ, як і лікарі, – на першій лінії боротьби з коронавірусною хворобою. Ми комунікуємо постійно з людьми, ми розповідаємо постійно про коронавірус, ми беремо інтерв’ю, повинні бути впевнені у тому, що ми не несемо загрозу. Тому цей відповідальний крок – вакцинація, я вважаю, саме для робітників ЗМІ – це дуже важливо і необхідно. Тому ми вакцинувалися. І, звичайно, від усього телеканалу «Центральний» – залишайтесь здоровими.

Стрічка новин