Що відомо про затриманого за вбивство 7-річної Марії Борисової

Що відомо про затриманого за вбивство 7-річної Марії Борисової

Можливий вбивця Маші Борисової з Херсонської області був сусідом дівчинки і товаришував з її рідним батьком.

Про ці подробиці повідомили в поліції Херсонщини: у пресконференції взяв участь глава поліції області Олександр Прокудін, пишуть Факти. Що вдалося дізнатися слідчим, чи знала матір про викрадення доньки і як з трагедією пов’язаний батько Марійки Борисової – далі у матеріалі.

Арешт і деталі слідства. 62-річного чоловіка, якого підозрюють у вбивстві першокласниці Марії Борисової, суд арештував без права внесення застави.

Учасники брифінгу запевнили, що після виявлення тіла дівчинки було призначено низку експертиз, які дали підстави підозрювати саме цього чоловіка. Станом на 15 березня вже дві експертизи показали точну причетність затриманого до вбивства дівчинки.

– Одразу хочу відкинути дорікання деяких громадян, що злочин повісили на першого ліпшого. Поліція діяла в рамках закону… і лише за результатами молекулярно-генетичних експертиз одному із шести обґрунтовано підозрюваних чоловіків 14 березня повідомлено про підозру, – зазначив Прокудін.

Також встановлено, що труп дівчинки, який знайшли у мішку за сараєм, був обмотаний мотузкою та чоловічим ременем, який, ймовірно, і належить чоловіку. Стосовно матері дівчинки, то слідчі підтвердили, що жінка не знала про злочин. Вони відзначили, що мати повідомила в поліцію одразу ж, у вечір зникнення доньки.

Що відомо про підозрюваного. На брифінгу повідомили нові подробиці про підозрюваного у вбивстві та зґвалтуванні семирічної дівчинки. Це - 62-річний місцевий житель, якого раніше неодноразово притягали до кримінальної відповідальності,  він уже мав судимість за зґвалтування.

Слідчі з’ясували, що востаннє чоловік звільнився з місць позбавлення волі у 2005 році. Минулого року його притягували до адмінвідповідальності. Крім цього, підозрюваний був другом батька Марії Борисової. Чоловіки були сусідами і проживали на одній вулиці.

Також на пресконференції було оголошено, що заарештований чоловік відмовляється працювати зі слідством та давати свідчення. Так, поліцейські встановлюють місце вбивства та переховування тіла дівчинки.

– Ми не виключаємо, що тіло могло переховуватися в спорудах, які належать підозрюваному, або до яких він мав доступ.

Згідно з законом підозрюваному видали державного адвоката. Кримінальне провадження у справі відкрито за двома статтями – п. 2 та п.10 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство малолітньої дитини, поєднане із сексуальним насиллям) та ч.4 ст.152 (Зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років) КК України.

Стрічка новин