У Миргороді у рамках спартакіади пройшли змагання із дартсу

Дартс став ще одним видом спорту у спартакіаді серед трудових колективів Миргорода, додавшись до волейболу, футболу, греблі на байдарках та легкої атлетики, гри у шахи й шашки. Участь у змаганнях брали як дорослі, так і діти. За перебігом спортивних баталій спостерігала і наша знімальна група.

Турнір із дартсу у рамках спартакіади проходив на базі Миргородського міського спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України. Організатором стали відділ молоді і спорту Миргородської міської ради, фізкультурно-спортивне товариство «Україна» та міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Участь у змаганнях брали 9 команд.

Анатолій Побідинський, головний спеціаліст центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»

- Переможцем стала команда освітян. На другому місці – команда державних установ. На третьому – команда «Коледж» місцевого коледжу. Кожна команда готується індивідуально. Вони вишукують можливість десь зустрітися, десь провести тренування, відчути смак боротьби. Боротьба була напруженою до останнього кидка учасника.

Підготовка команд до змагань із дартсу потребує необхідних навичок. Головне – відчути і зрозуміти, як вага дротика впливає на висоту та точність польоту і потрапляння у мішень.

Під час самих змагань кожен учасник мав можливість зробити три тренувальні кидки і далі – за два підходи кинути в мішень по 5 дротиків.

Ігор Сіденко, представник команди «Миргород-Курорт»

- Змагання пройшли чудово. У такому хорошому спортивному режимі. Усе прекрасно. Вікова категорія необмежена. Було засідання з приводу, чи можливо студентів коледжу залучати? Так. І потрібно робити це.

Деякі команди тренувалися досить часто, розповідають їх учасники. А були й спортсмени, кидок яких настільки відлагоджений, що додаткових тренувань взагалі не потребувалося.

Ірина Ільїна, представник команди «Освіта»

- Якщо чесно – не тренувалася взагалі. Це вже моя четверта перемога. Одна із перемог була у Полтаві. Хвилювання завжди присутнє. Сильні дуже команди. Але надія була на те, що я переможу. Так і є.

Спартакіада трудових колективів Миргорода – це традиційні спортивні змагання з понад 10 видів спорту. Серед них: стрільба з пневматичної зброї, волейболу, футболу, із греблі на байдарках та легкої атлетики, гра у шахи й шашки, змагання із риболовлі.

Стрічка новин