Школярі Полтави взяли участь в освітньому проєкті PRO:маркетинг і PRO:менеджмент

Мета програми – дати молодим людям базову інформацію, яку не вивчають у школі. Організатори проєкту – Полтавська асоціація бізнесу. Про враження від навчання дивіться у сюжеті.

Маркетинг учасникам проєкту викладав кандидат економічних наук Сергій Степаненко. Говорить: учні отримували домашні завдання, які допоможуть їм у житті. 

Сергій Степаненко, кандидат економічних наук

- Кожен учасник обирав собі певний товар: телефони, кондитерські вироби і так далі. Намагався сегментувати ринок, якби він був виробником чи продавцем даного товару на ринку. Місцевому – Полтави, чи регіональному – Полтавська область, Лівобережна Україна чи національному, навіть світовому ринку.

Більшість занять пройшли онлайн. А підсумкове – інтерактивне, в ігровій формі. Менеджмент викладав Олександр Дорофєєв. 

Олександр Дорофєєв, доктор економічних наук

- З одного боку повинен бути тренер. А з іншого боку – людина, яка отримує знання, вона повинна працювати над собою. Зараз у цьому проєкті це проявилося якнайкраще.

Курс завершили екскурсією на підприємство. Учасники проєкту могли поспілкуватися з людьми, які фахово користуються знаннями з менеджменту та маркетингу у своєму бізнесі. 

Ростислав Протас, учасник проєкту 

- Ми пробували робити рекламу кожен на свій смак. Я спробував робити рекламу магазину. Я гадаю, що у мене вийшло. Я б теж хотів відкрити власну справу. Саме тому, я гадаю, я і пішов на цей курс. Якщо ти не знаєш хоча б основ маркетингу, ти ніколи не відкриєш власну справу.

Олена Лутченко, учасниця проєкту 

- Сподобались знання, що ми вивчали на предметі менеджмент. Управління самою організацією. Тобто, як це все розприділяється, управління, контроль, мотивація. Це було дуже гарно нам пояснено.

Очільниця Полтавської асоціації бізнесу Ірина Бессарабова вражена кількістю позитивних відгуків про проєкт. 

Ірина Бессарабова, очільниця Полтавської асоціації бізнесу

- Чому ми це робимо, одна із причин - це саме відгуки від дітей. Ідея залучити їх, сформувати певне середовище якісне, де б їм було цікаво і комфортно спілкуватися і щоб вони зрозуміли, що Полтава - місто можливостей. Щоб вони змогли розвиватися, реалізовувати себе.

Для того, щоб отримати сертифікати про проходження курсу, учні мали відвідати 80% занять та успішно скласти тести. 

Стрічка новин