Полтавців обурює можливість забудови Прирічкового парку

У Полтаві компанія Novos Development установила будівельний паркан за адресою вул.Миру, 5 – між готелем «Турист» та Прирічковим парком. Цей паркан обвів територію під майбутню забудову трьома 16-поверхівками та Прирічковим парком. Цей факт обурив громадськість та полтавців. Більше про це дивіться далі.

5-го березня на території Прирічкового парку була встановлена будівельна огорожа під забудову 3-х багатоповерхівок. Така забудова, на думку мешканців міста, буде обмежувати доступ до річки та зони відпочинку. Та це – не єдина проблема, що спіткатиме людей. Громадськість хвилює ще й зношеність комунікацій. Проблема також є з невизначеністю в території самого парку.

Юлія Городчаніна, депутатка Полтавської міської ради

- Станом на зараз ми не розуміємо, де закінчується зелена зона і чи не з’явиться паркан саме там. І ми апелюємо до того, що має нарешті з’явитися концепція розвитку цього парку, тобто, конкретний проєкт, як має виглядати цей парк. Люди вкотре вже наголошують, що хочуть бачити це місце комфортним простором для відпочинку.

Зараз паркан фактично з’явився на територіях ТОВ «Біоніка» та компанії «Novos Development». Та це – не єдина ділянка, яку виділили під майбутню забудову. Хвилює полтавців і майбутня забудова поблизу готелю «Турист».  

Юлія Городчаніна, депутатка Полтавської міської ради

- Ще чотири великих будинки – багатоповерхівки, впритул до води. І тому мешканці хвилюються, що буде повністю перекритий доступ до води. Річка – це ресурс громади. Я тут підтримую мешканців в їхньому прагненні, все ж таки – спочатку простір для громади, а потім – будь-які дозволи на будівництво.

Мешканці мікрорайону Левада гостро відреагували на встановлення паркану. Створили навіть електронну петицію на сайті Полтавської міської ради, яка за добу набрала необхідну кількість голосів. Та останнє слово на дозвіл забудови все ж залишиться за депутатами міської ради. Ми направили запит до компанії забудовника, аби дізнатися деталі громадських обговорень та коли буде розроблений детальний план забудови. 

Стрічка новин