У Полтаві нагородили переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу МАН

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія. Нагороджували переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Деталі дивіться у сюжеті.

Дату нагородження переможців обрали не випадково. Саме сьогодні – день народження видатного діяча і науковця Володимира Вернадського, який багато часу провів і пропрацював на Полтавщині.

Тамара Лахач, директор Полтавської обласної МАН

- Сьогодні урочиста церемонія нагородження переможців двох інтелектуальних конкурсів. Перший - це третій етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідних робіт, який відбувся в Києві. І діти наші здобули найбільшу за всю історію перемог - 32 медалі привезли в Полтавську область. І другий конкурс - це Всеукраїнський конкурс-виставка доробок і наукових винаходів. Тут представлені також будуть не тільки переможці, а ще й учасники цієї виставки.

У 2020 році 51 юний науковець Полтавщини взяв участь у роботі 12 наукових відділень конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН. За результатами участі Полтавська область ввійшла в п’ятірку найкращих в Україні. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Хочу сказати, що я вважаю вас майбутньою елітою України, а саме Полтавщини. Тому що ті здобутки, які ви отримали, вони потужні, і саме головне, що дійсно науковий інтелектуально-творчий потенціал потрібен зараз нашій державі.

Загалом перемогу на третьому етапі здобули 32 учасники, проте на церемонію нагородження погодилося приїхати лише 15 осіб і 9 переможців Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів.

Стрічка новин