ДТП з українцями в Польщі: 18 постраждалих ще в лікарні

ДТП з українцями в Польщі: 18 постраждалих ще в лікарні

У лікарнях Польщі залишаються 18 українців після ДТП з автобусом.

З учорашнього дня з лікарень виписано трьох українців. Двоє постраждалих все ще знаходяться в дуже важкому стані.

У лікарнях Польщі станом на 12 березня залишаються 18 українців, постраждалих раніше в ДТП з автобусом, двоє з них - у дуже важкому стані. Про це заявив генконсул України в Любліні Василь Павлюк, повідомляє Укрінформ у п'ятницю, 12 березня.

"З учорашнього дня з лікарень виписали ще трьох осіб. Тому в лікарнях воєводства знаходяться ще 18 громадян України, які постраждали в автокатастрофі. Стан двох з них залишається дуже важким", - сказав Павлюк.

Ще шістьох постраждалих планують виписати 15 березня. Вирішується питання їхнього транспортування в Україну каретами швидкої допомоги, так як частина пацієнтів все ще не в "оптимальному" фізичному стані.

Крім того, вже сьогодні тіла п'ятьох загиблих відправлять двома катафалками в Україну.

"Оформлення всіх необхідних документів на вивезення тіл завершується, і вже сьогодні їх повезуть в Україну", - додав Павлюк.

 Спочатку тіла загиблих доставлять у морг у Хмельницькому, а потім повезуть до місць поховання в різні регіони України.

Нагадаємо, 6 березня в Польщі автобус з 57 пасажирами, який виконував рейс Познань-Херсон, потрапив у ДТП. У результаті аварії загинуло п'ять осіб, 35 українців були госпіталізовані в місцеві лікарні. Пізніше стало відомо, що водію пред'явили звинувачення. За попередніми даними, найбільш вірогідною причиною аварії був невдалий маневр водія, який вирішив звернути до місця стоянки і відпочинку.

Стрічка новин