У Миргороді пройшов профорієнтаційний форум «Мандрівка у доросле життя»

«Мандрівка у доросле життя». Це – назва профорієнтаційного форуму, який проходив у Миргороді. У ньому брали участь учні місцевих шкіл. За перебігом дійства спостерігала і наша знімальна група.

На форумі розглядали питання вибору навчального закладу та особливостей здобуття вищої освіти в Україні і за кордоном. Миргородські учні кажуть, що завітали на цей захід, аби краще орієнтуватися, яку дорогу обрати у житті після закінчення школи.

Діана Сергєєва, учениця Миргородської спеціалізованої школи №5

- Прийшла сюди знайти відповіді на такі запитання: де краще навчатися – в Україні чи за кордоном, як обирати заклад після школи, тобто університет. Та ким я хочу стати у майбутньому.

Максим Білобров, учень Миргородської середньої школи №9 ім.І.Зубковського

- Хочу знайти собі професію та досягти успіхів у житті.

Петро Іванець, учень Миргородської спеціалізованої школи №5

- Я прийшов на цей форум, щоб дізнатися, де краще навчатися, який краще обирати університет. І яку я хочу у майбутньому професію.

Школярі обговорювали професії, актуальні на ринку праці у сьогоднішніх реаліях. Дізнавалися про критерії життєвого досвіду і професійного успіху.

Організувала захід менеджерка соціокультурної діяльності та креативних індустрій Людмила Шумейко.

Людмила Шумейко, менеджерка соціокультурної діяльності та креативних індустрій

- Сьогоднішній захід – це моя ініціатива, щоб нашу молодь зібрати і провести профорієнтаційний форум для дітей віком 15-17 років. Це саме той вік, коли діти стоять на порозі свого вибору дорослого життя. Я роблю ставку на тому, що сьогоднішній захід буде успішним і дуже мотивуючим для нашої молоді. Усі вони підуть із відповідями на запитання, із якими вони завітали сюди.

Щоб підліткам було цікаво на занятті, профорієнтаційний форум провели в ігровій формі. Подібні заходи обіцяють організовувати і в майбутньому.

Стрічка новин