У Києві горів будинок для літніх людей

12 березня о п'ятій годині п'ятдесят першій хвилині ранку до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м.Києві надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла у Подільському районі столиці. 

На місце події прибули найближчі пожежно-рятувальні підрозділи. По прибуттю бійці встановили, що горить дах 3-поверхової будівлі. Під час гасіння пожежі з верхнього поверху було евакуйовано 65 осіб та 15 осіб персоналу на перший поверх.

На місці було задіяно 8 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 35 чоловік особового складу. На щастя, жертв та постраждалих немає.

До чергової частини столичного главку поліції надійшло повідомлення про загорання даху пансіонату на вулиці Лісозахисній. За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група районного управління поліції, співробітники ДСНС та лікарі. З помешкання було евакуйовано увесь персонал та осіб, які там проживають. Загорання ліквідовано. Дана подія належним чином зареєстрована у Подільському управлінні поліції. Після проведення відповідних експертиз буде встановлено причину займання помешкання. 

Стрічка новин