Аварія судна в Румунії: врятовані українці проходять медичний огляд

Аварія судна в Румунії: врятовані українці проходять медичний огляд

Українські моряки, яких урятували з затонулого судна біля Румунії, проходять медичний огляд у порту Констанци. Пошуки одного зниклого моряка тривають.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко. Із судна Volgo Balt 179 врятували 10 українців: 9 чоловіків та одну жінку. Загинули двоє людей, ще одного члена екіпажу не знайшли.

Постраждалу українку вчора, 11 березня, гелікоптером відвезли до лікарні Констанци. Наразі стан її здоров'я стабільний, загроз життю немає.

Як розповів у коментарі Громадському Олег Ніколенко, після медичного огляду моряки поїдуть у готель. Посольство України в Румунії виготовить документи для повернення моряків до України. Також тривають пошуки зниклого українського моряка.

Нагадаємо, зранку 11 березня біля берегів Румунії затонуло судно Volgo Balt 179 із 13 членами екіпажу на борту — всі вони громадяни України. Врятувати вдалося 10 людей, двоє загинули, ще один моряк вважається зниклим безвісти.

У посольстві України в Румунії повідомили, що загинули капітан судна та електромеханік, а продовжують шукати старшого помічника капітана. Врятувати більшість членів екіпажу вдалося через те, що неподалік від місця аварії було румунське рятувальне судно. Причини катастрофи з'ясовують румунські правоохоронці.

Для родичів працює гаряча лінія: +40212303660.

Згідно з сервісом MarineTraffic, на якому можна відстежувати судна, Volgo Balt 179 збудували в 1973 році. Воно ходило під прапором Коморських островів. Судно 11 березня йшло з Ростова-на-Дону (Росія) до Констанци (Румунія).

Стрічка новин