МБК організував до Дня добровольця благодійний майстер-клас

Сьогодні Полтавський міський Будинок культури провів мистецьку акцію до Дня українського добровольця. У Корпусному парку були організовані майстер-класи та тематична фотозона. Які обереги для військових виготовляли полтавці, дивіться у наступному сюжеті.

Таку благодійну акцію організатори спеціально провели напередодні. Оскільки вони хочуть, щоб вже в сам День добровольця бійці на Сході отримали привітання від полтавців, їх побажання та обереги.

Оксана Дейнега, директор Полтавського МБК

- Сьогодні тут записується відеозвернення полтавців до хлопців на їх підтримку. Наші друзі з обласного центру народної творчості і наші «Невтомні бабусі» проводять майстер-класи з виготовлення оберегів. Також, спільно з Карітас­-Полтава, ми збираємо для трьох бригад необхідну їм допомогу, яку ми потім їм передамо. І також є можливість написати привітання, побажання на підтримку нашим воїнам.

Усі учасники майстер-класу мали можливість власноруч виготовити ляльку-мотанку «Травницю». Це обереги, які наповнені духмяними травами. Вони компактні, тому такі ляльки можна носити з собою. 

Людмила Заливча, представниця волонтерського загону «Невтомні бабусі»

- Я пам’ятаю, коли ми почали їх робити, склали їх в пакет. І коли вручали хлопцям, вони вдихали цей аромат нашої духмяної України. Трави були заготовлені моєю мамою. Я вчора готувала цю м’яту, обминала кожен листочок, і добавляла технологічну траву, тому що самі запахи дуже ароматні. І отак ми виготовляємо. Ці ляльки-мотанки ми виготовляємо хлопцям з самого початку війни.

Окрім майстер-класу, усі охочі мали змогу долучитися до збору необхідних речей для військових в зоні ООС. Оскільки там і досі потрібні бинти, шприци, шкарпетки та противірусні засоби.

Іванна Бурлака, кореспондентка

- Сам День добровольця в Україні відзначають 14 березня. І цю дату обрали не випадково. Адже саме в цей день 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправили перший загін добровольців.

Стрічка новин