ДБР: Результати розслідування загибелі військовослужбовців

ДБР: Результати розслідування загибелі військовослужбовців

Результати розслідування загибелі військовослужбовців з Полтавщини на Донбасі. Серед загиблих – і два військовослужбовці з Кременчука.

ДБР підозрює ексначальника інженерної служби військової частини у недбалому ставленні до служби. Слідчими ДБР у рамках розслідування загибелі 14 лютого 2021 року трьох військовослужбовців на території проведення Операції Об'єднаних сил повідомлено про підозру ексначальнику інженерної служби військової частини у недбалому ставленні до військової служби.

Ольга Чиканова, спікер ДБР 

- Слідчими Бюро у найкоротші терміни проведені невідкладні огляди місця події з залученням саперів, допитано понад 60 осіб, призначені та вивчені висновки 15 експертиз, серед яких – військова, вибухотехнічна, судово-медична, імунологічні, балістичні, судово-біологічні експертизи.

У Кременчуці попрощалися із загиблими бійцями 18 лютого. Церемонія прощання проходила у Кременчуцькому міському палаці культури, де встановили труни із тілами загиблих захисників України. У почесному караулі – курсанти Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. 

За даними досудового розслідування, 27-річний керівник достовірно знав про наявність необлікованих вибухонебезпечних предметів на території відповідальності військової частини, втім, він не вжив належних заходів до позначення місцеперебування боєприпасів добре помітними знаками небезпеки. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. У разі доведення вини йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Стрічка новин