У Полтавському Художньому салоні відкрилася виставка «Час для весни»

Три полтавки об’єднали свої роботи, аби порадувати поціновувачів справжнім колоритом весни. На виставці були і наші журналісти.

Майже 40 робіт на весняну тематику презентували полтавцям три майстрині. Експозиція вийшла настільки колоритною та яскравою, що вони, говорять, і самі не очікували такого результату. 

Акварельні роботи належать Марині Рожнятовській. Вона каже, такий симбіоз різних стилів і технік їм вдався.

Марина Рожнятовська, художниця, член НСХУ

- Виставка присвячена життю, весні, жінкам, квітам, природі. Хотіли зробити свято собі і оточуючим. 

Лариса Лукаш презентує акрил. Найбільше в її роботах домінує тема квітів. Каже, це перше, що налаштовує на весняний настрій.

Лариса Лукаш, художниця

- Раніше я працювала в техніці батік. І воно мені трохи наскучило. Тому що там багато технік, технологій, і хотілося бути більш розкутою.

Керамічні роботи на виставці належать Інні Гуржій. Говорить, кераміка – доволі складний вид мистецтва. Проте витрачений час вартує результату. 

Інна Гуржій, художник-кераміст

- Взагалі, виготовлення кераміки – доволі довгий процес. Це ж потрібно виліпити, висушити. При тому, що для початку потрібно намалювати ескіз, придумати ідею, випалити один раз, випалити другий раз, задекорувати. Буває, що і третій раз палиться кераміка, тобто, процес тривалий. Одна робота робиться за тиждень, інша може робитися за півроку. По-різному буває.

Якщо за вікном ще продовжує лютувати зима, то на виставці вже повноцінна весна.

Стрічка новин