У Миргороді працює фотовиставка «Lady in red»

Вона присвячена виключно жінкам. Більшість робіт виконували самі представниці прекрасної статі. Чимало місцевих мешканців та гостей курортного містечка приходять помилуватися світлинами. Оцінила їх і наша знімальна група.

Фотовиставку «Lady in red» відкрили у фойє міського будинку культури. Її ініціатором став народний фотоклуб «Миргород». 

Роман Приходько, керівник народного самодіяльного фотоклубу «Миргород»

- На виставку відгукнулося 90 авторів. Обов’язково автором була і жінка. На виставці представлено 48 їх найрізноманітніших робіт.

Завдяки фото професіонали та аматори показали красу жінки - трудівниці, берегині роду, сімейні традиції та цінності, а також краєвиди рідного міста. На світлинах: події, люди, природні явища.

Володимир Балацький, професійний фотограф

- Більшість робіт присвячені саме жінці. І враження складаються дуже гарні. Багато нових учасників фотовиставки. Якщо людина взяла у руки один раз фотопарат, то вона його не покине.

Учасники «Lady in red» продемонстрували знання фотосправи, художнє бачення, творчість і креативність. Фотографії були різнопланові як за тематикою, так і за жанрами. Тут і літні барви, і весняна чи осіння прохолода та зимовий пейзаж.

Ольга Ошека, учасниця фотовиставки

- Дуже люблю цю справу. Для того, щоб бути фотомайстринею – достатньо не мати величезного фотоапарата, а просто розуміти, у яку мить можна на телефон зупинити красу. Мене надихають люди, мене надихає моє оточення, прекрасна природа Миргорода.

Стрічка новин