У Полтаві відбувся відкритий чемпіонат області з тхеквондо

Цими вихідними пройшов Відкритий чемпіонат Полтавської області з тхеквондо (ВТФ) серед молодших юнаків, юнаків, кадетів та юніорів, який був проведений на високому рівні. Змагання відкрили під головуваням керівника Відокремленого підрозділу громадської організації «Федерація тхеквондо (ВТФ) України». Попри карантин учасників було вдосталь, Полтавщина прийняла 234 спортсмена. Деталі у сюжеті. 

Через карантинні обмеження змагання були розділені на два етапи. З 9:00 до 12:00 молодші юнаки та юнаки, а з 13:00 до 17:30 кадети та юніори. 

Також для комфортного проведення змагань було проведено онлайн трансляцію на каналі в Ютубі, тому батьки і всі вболівальники змогли слідкувати за перебігом поєдинків не знаходячись у  місці проведення.

Роман Маслак, старший тренер м. Полтава з тхеквондо 

- Учасники були з Сум, Кременчука, Полтави, Харкова та інших міст України. На кожному коврі у нас була відеотрансляція, яку можна було переглянути на Ютуб-каналі. Всі учасники, які готувалися до поєдининку були в масках, були дотримані всі норми карантину.

Учасниками в основному були початківці, але рівень спортсменів гідний, додає Роман. 

Роман Маслак, старший тренер м. Полтава з тхеквондо 

- Кожний тренер виставляв своїх спортсменів. В основному це були новачки, бо це місцевий турнір, а ще й вперше проходить за рік, адже ми вперше його провели за рік, бо був карантин і було багато заборон і не могли провести змагання наші.

Всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами. Відзначили і кращих тренерів, спортсменів та суддів.

Стрічка новин