Народний депутат Ілля Кива привітав медиків зі святом весни

В день 8 Березня народний депутат України і голова Полтавського міського осередку «Опозиційна платформа-За життя» Ілля Кива з самого ранку почав вітати полтавок зі святом весни.

Вже близько восьмої ранку Ілля Володимирович завітав до Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні, чим несподівано та приємно вразив медичний персонал. Народний депутат зі щирими словами вітання кожній з жінок подарував різнокольорові тюльпани та передав колективу традиційний напій 8 березня - шампанське.

Ілля Кива, народний депутат України

- Приїхали сюди привітати лікарів, я щиро хочу сказати, що їх праця безцінна, і це самопожертва і їх відношення - це відношення кожної жінки до цього світу, і в їх особі ми привітали сьогодні жінок в нашій країні.

Ілля Кива подякував медикам за те, що, незважаючи ні на які проблеми, ці сміливі та сильні жінки, перебуваючи на передовій боротьби з коронавірусом, виконують надзвичайно важливу місію, рятуючи найголовніше - життя людей. До речі, в цій Полтавській обласній клінічній лікарні Іллю Володимировича добре знають. Адже з самого початку епідемії він тут бував не один раз, допомагаючи як ліками, так і засобами захисту, які минулого року були в дефіциті.

Ілля Кива, народний депутат України

- Я пам’ятаю минулого року, коли все лише починалося, наскільки самовіддано ці жінки без паніки, істерик виконували просто свою роботу. А ця робота давала можливість людям жити. Тому сьогодні ми приїхали до тих, хто знаходиться на рубежі по захисту людських життів.

Насамкінець Ілля Кива наголосив,що обов’язок кожного чоловіка, і не лише восьмого березня, а щодня - піклуватися про жінок, берегти їх, робити життя представниць прекрасної статі щасливішим.

Стрічка новин