Автоклуб «Драйв Хелп Кремінь» до 8 Березня провів флешмоб

В Кременчуці незвичний дарунок жінкам до 8 Березня організували місцеві чоловіки-автомобілісти. Який саме – бачила наша знімальна група.

Понад 50 автомобілістів і навіть автомобілісток брали участь у святковому флешмобі, що проходив впродовж дня на вулицях Кременчука. 

Кирило Метьолкін, організатор автоспільноти «Драйв Хелп Кремінь»

- Учасники автотовариства проявили ініціативу привітати дівчат із 8 березня у вигляді автофлешмоба в облаштуванні фігури у вигляді вісімки.

Під час автопробігу учасники «Драйв Хелп Кремінь» вітали кременчужанок з колонок, встановлених на автомобілях. Потім же на площі Перемоги збудували машини у вигляді символічної вісімки і логотипу своєї спільноти.

- Автоспільнота «Драйв Хелп Кремінь» вітає із прийдешнім святом 8 березня усіх жінок. Вітаємо, вітаємо, вітаємо!

Кременчужанки таким неординарним подарунком залишилися задоволені.

Ольга Климович, кременчужанка

- Мені дуже приємно, що нарешті після карантину оживає місто, життя стає цікавою і хлопці просто молодці.

Автоклуб «Драйв Хелп Кремень» не вперше проводить різноманітні акції. Раніше учасники клубу описували ями на дорогах, які пізніше комунальні служби заасфальтували. Проводили низку інших, істотно важливих для автомобілістів заходів.

Однак, як каже один із членів спільноти Богдан Павлиш, головне  завдання клубу – реальна допомога автомобілістам, які її потребують.

Богдан Павлиш, член спільноти «Драйв Хелп Кремінь»

- Група у вайбері, так само і в телеграмі, де кожний автомобіліст може написати прохання про допомогу від того, що закінчився бензин і дозаправитити або довезти до АЗС. Радимо і по ремонту – вирішення проблем. Наші члени спільноти приїжджають і допомагають.

Стрічка новин