У Полтаві відкрилася виставка «Дівочі мрії»

Виставку «Дівочі мрії» презентували у Полтавському музеї Котляревського. Свої картини представили вихованки дитячої художньої школи. На полотнах – живопис, вітражі, розпис і батик. На роботи дивіться у нашому наступному сюжеті.

Однойменну з виставкою картину «Дівочі мрії» написала 15-тирічна Анна Осипова. 

Анна Осипова, художниця

- Зображена дівчина, яка мріє. Вона мріє про те, що у неї буде яскраве волосся, вона красива, багато метеликів. Це все відображає жіночність.

Ще одна авторка картин – Варвара Медончак. Вона представила полотна, виконані у техніці графіка. 

Варвара Медончак, художниця

- Майже всі вони на великому форматі, тому що мені подобається більш розширени й формат роботи. Також невелика палітра кольорів – це одна із особливостей техніки, у якій вони виконані.

Найулюбленіша власна робота художниці Валерії Цеслі – вітраж із собаками. У самої вдома 3 пса. 

Валерія Цесля, художниця

- Спочатку треба намалювати на форматі роботу, обвести її маркером і потім наносити уже контур. Це не складно, займає не багато часу.

На відкритті експозиції дівчат підтримують їх викладачки.

Ганна Будущева-Довгаль, викладачка

- Дівчатка працюють у різних техніках. Таких, як ми навчаємо у нашій школі. У нас є окремі предмети – живопис і рисунок, тому вони працюють і живописні роботи, і графічні роботи. І додатково у нас є такий предмет, як дикоративно-прикладне мистецтво.

Дар’я Тарасенко, викладачка

- Ці дівчата – дійсно особливі. Вони постійно працюють, вдосконалюються, покращують свої технічні можливості. Для того, щоб підтримати бажання працювати, ми робимо виставки їх.

На виставку «Дівочі мрії» можна подивитись протягом місяця. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію