У Полтаві відкрилася виставка «Дівочі мрії»

Виставку «Дівочі мрії» презентували у Полтавському музеї Котляревського. Свої картини представили вихованки дитячої художньої школи. На полотнах – живопис, вітражі, розпис і батик. На роботи дивіться у нашому наступному сюжеті.

Однойменну з виставкою картину «Дівочі мрії» написала 15-тирічна Анна Осипова. 

Анна Осипова, художниця

- Зображена дівчина, яка мріє. Вона мріє про те, що у неї буде яскраве волосся, вона красива, багато метеликів. Це все відображає жіночність.

Ще одна авторка картин – Варвара Медончак. Вона представила полотна, виконані у техніці графіка. 

Варвара Медончак, художниця

- Майже всі вони на великому форматі, тому що мені подобається більш розширени й формат роботи. Також невелика палітра кольорів – це одна із особливостей техніки, у якій вони виконані.

Найулюбленіша власна робота художниці Валерії Цеслі – вітраж із собаками. У самої вдома 3 пса. 

Валерія Цесля, художниця

- Спочатку треба намалювати на форматі роботу, обвести її маркером і потім наносити уже контур. Це не складно, займає не багато часу.

На відкритті експозиції дівчат підтримують їх викладачки.

Ганна Будущева-Довгаль, викладачка

- Дівчатка працюють у різних техніках. Таких, як ми навчаємо у нашій школі. У нас є окремі предмети – живопис і рисунок, тому вони працюють і живописні роботи, і графічні роботи. І додатково у нас є такий предмет, як дикоративно-прикладне мистецтво.

Дар’я Тарасенко, викладачка

- Ці дівчата – дійсно особливі. Вони постійно працюють, вдосконалюються, покращують свої технічні можливості. Для того, щоб підтримати бажання працювати, ми робимо виставки їх.

На виставку «Дівочі мрії» можна подивитись протягом місяця. 

Стрічка новин