Декану ПКІ Дмитру Козьмичу – 80 років

Декану колишнього Полтавського кооперативного інституту Дмитру Козьмичу виповнилось 80 років. З днем народження викладача привітали уже дорослі студенти. Поспілкувалась з ювіляром і Аліна Боровик.

Дмитро Козьмич у Полтаву переїхав після закінчення Львівського торгово-економічного інституту. У 1970-му році став старшим викладачем філіалу свого вишу. Через 5 років – деканом товарознавчого факультету тодішнього Полтавського кооперативного інституту. На посаді пробув 27 років. Зараз із гордістю згадує свої здобутки. Демонструє медалі та нагороди. 

Дмитро Козьмич, ювіляр 

- Разом з студентами ми будували головний корпус, гуртожитки, їдальню, бібліотеку. Студенти займалися спортом. Факультет був одним з кращих по спортивній роботі. Велику увагу приділяли студенти організації художньої самодіяльності. Разом із ними ми створили прекрасний народний хор «Явір».

Привітати з днем народження викладача прийшли уже дорослі колишні студенти Дмитра Івановича. 

Тетяна Юрко, колишня студентка Дмитра Козьмича

- Завдячуючи Дмитру Івановичу, був організований хоровий колектив «Явір». Цей колектив неймовірно всіх згуртував і здружив. Вищого гатунку професіонал, організатор. З яким задоволенням ми ходили на його лекції, практичні заняття з товарознавства.

Інна Волкова, колишня студентка Дмитра Козьмича

- Він нам не тільки був наставник і викладач. Він у нас, як батько, як друг, порадник. До нього прийдеш – з душі прямо все відлягає, як з ним поспілкуєшся. Ми його всі дуже любимо.

Вітання викладачу передають ексстуденти і з-за кордону. А вдома теплі слова кажуть внуки.

Іван Козьмич, внук 

- З днем народження, дідусю. Бажаю, щоб ти ніколи не хворів та завжди радів, щоб ти завжди був добрий, щоб ти довго жив.

Дмитро Козьмич написав понад 200 наукових робіт, підручники та навчальний посібник. 

Стрічка новин