Під стінами Полтавської облдержадміністрації – знову мітинг

Відбулось зібрання членів громадськості з метою захисту своїх прав та свобод. Що вимагають люди, дізнавалась наша кореспондентка Аліна Боровик. 

Ці люди знесилені терпіти тарифний геноцид. Про це свідчить напис на дошці Олени Іванівни. Пенсіонерка живе з 75-річним чоловіком. Йому доводиться досі працювати у тролейбусному депо, аби сплачувати за комунальні послуги. 

Олена Цубер, полтавка 

- Дуже високе комірне. Я хочу, щоб якось нам допомогли наші депутати міської ради і ОДА трішечки знизити це комірне. Світло 168, а вода, а гаряча вода. Ми тільки починаємо економити, бац, знову піднялись тарифи. Я наскільки економна жіночка, що руки мию над відром.

За словами ініціатора заходу Олексія Шаманенка, зібрання викликане протиправним підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, зростанням цін на продовольчі товари, енергоносії, а також бездіяльністю центральної та обласної влади в питаннях соціального захисту населення.

Олексій Шаманенко, ініціатор мітингу

- Ми підготували звернення до центральної влади, до президента України, до Верховної Ради з вимогами конкретними. До обласної ради, яка теж нічого не робить, хоча по закону державна адміністрація повинна контролювати виконання законів, робити заходи по захисту населення правовому, соціальному.

Попередній мітинг влаштовували 23 лютого перед сесією обласної ради. Тоді голова облради Олександр Біленький виходив до людей. На претензії відреагував спокійно. До порядку денного сесії внесли питання про звернення депутатів та прем'єр-міністра щодо ціни на природний газ та передачу газорозподільчих мереж у комунальну власність. Проте, питання не розглянули. У залі раптово зникло світло. Засідання перенесли.

Стрічка новин