8 березня - Міжнародний жіночий день

8 березня - Міжнародний жіночий день

Міжнародний жіночий день викликає багато дискусій у суспільстві.

Щорічно в березні українці відзначають не тільки довгоочікуване настання весни, а й Міжнародний жіночий день. Це офіційне свято є вихідним днем в декількох країнах світу, в тому числі і в Україні. У суспільстві вже кілька років йдуть дискусії про свято 8 березня - чи варто робити цей день вихідним. Багато людей виступають проти "гендерних" свят або пропонують відзначати їх неофіційно.

Попри безліч суперечок про це свято, далі розмов пропозиції скасувати вихідний день не зайшли. Поки що невідомо, як складеться доля свята в майбутньому. Але цього року Міжнародний жіночий день подарує нам єдиний додатковий вихідний у березні. Свято випадає на понеділок, тому відпочивати ми будемо три дні поспіль - 6, 7 і 8 березня. 

І хоча інших додаткових вихідних у березні не передбачається, цей місяць сповнений церковних свят. З 8 по 14 березня відзначається Масляна, 14 березня ми зустрінемо Прощену неділю, а 15 березня починається Великий піст. Також в ніч з 29 на 30 березня українці переводять годинник на літній час, повідомляє УНІАН.

Стрічка новин