Прибирання потребують не лише вулиці, а й річки

Сьогодні представники Київського райвиконкому провели черговий етап очисних робіт гирла річки Тарапуньки. По вулиці Осипенка кілька будинків заливало водою навесні та після дощів. Попередні дії результату не приносили, тому цього разу вирішили вдатися до радикальних кроків. Вони коштували райвиконкому п'ятдесят тисяч гривень.

За останні роки річка Тарапунька перетворилася на сміттєзвалище, а місцями після злив затоплювала приватні будинки. Київська районна рада провела очисні роботи на найбільш проблемній ділянці в чотириста метрів.

Мешканці вулиці Осипенка особливо потерпали після злив: вода стікалася до одного міця, а потім розливалася по дворах. Причиною цього місцеві жителі назвали самовільне встановлення бетонного блоку. Він допомагав, коли злив не було, але в період дощів ця споруда лише заважала.

Після проведення робіт, обіцяє депутат Київської районної ради Віктор Човновий, таких проблем у мешканців не буде, але владі, натомість, хотілося б, щоб люди припинили перетворювати річку у відкритий колектор.

Окрім підтоплень полтавці мають й інші проблеми з Тарапунькою.

У 2003-му році було створено проект, згідно з яким відновлювальні роботи річки потребують шістсот тисяч гривень. На сьогодні сума виросла до мільйона.

Стрічка новин