На Полтавщині розпочали виплату березневих пенсій

На Полтавщині розпочали виплату березневих пенсій

4 березня поштові відділення і банківські установи розпочали виплачувати пенсії поточного місяця. 

Наразі Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області профінансувало майже третину потреби на пенсійні виплати березня, що становить 458,6 млн грн. До банківських установ спрямовано 343 млн грн, що забезпечить виплату пенсій по 8 березня включно, а до відділень поштового зв’язку – 115,7 млн грн, що дозволить виплачувати пенсії по 9 березня включно. 

Пенсії представників силових структур профінансовані у повному обсязі.

Як повідомлялося раніше, з 1 березня 2021 року за певною законодавчо визначеною формулою та на підставі постанови Кабінету міністрів України від 22 лютого 2021 року № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році” перераховані пенсії громадян, які підлягали індексації.

Статистика свідчить, що на Полтавщині підвищені виплати одержать у цьому місяці понад 305 тис. людей пенсійного віку. Чим більший у пенсіонера страховий стаж та вищий індивідуальний коефіцієнт заробітної плати, тим більшим буде підвищення пенсії. У середньому, індексація може додати до пенсії 270 грн, повідомили в ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області.

До слова,у 2021 році пенсіонери отримуватимуть дещо вищі пенсії, а деякі категорії – ще й надбавки. Крім того, зросте пенсійний вік для жінок, проте на наступні роки прогнози – не такі втішні. У раді в листопаді 2020 р. був поданий урядовий законопроект щодо запровадження накопичувальної пенсійної системи для працівників зі шкідливими та важкими умовами праці. Джерелом фінансування будуть страхові внески, які сплачуватимуть роботодавці, відповідно до категорії працівника.

Стрічка новин