Застуда не є протипоказанням до вакцинації від COVID-19 - Ляшко

Застуда не є протипоказанням до вакцинації від COVID-19 - Ляшко

Незначне підвищення температури та застуда не є протипоказанням до вакцинації від COVID-19, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час пресбрифінгу.

Передає Інтерфакс-Україна.

"Інструкція препарату (вакцини - ІФ) передбачає такі протипоказання до вакцинації: підвищена чутливість до діючої речовини, супутні захворювання, які супроводжуються значним підвищенням температури, тромбоцитопенія, вакцинація осіб із ослабленим імунітетом. Водночас незначне підвищення температури або застуда не є протипоказанням", - сказав він, при цьому зазначивши, що перед вакцинацією варто проконсультуватися з лікарем.

Крім цього, Ляшко наголосив, що Міністерство охорони здоров'я спільно з Міжнародним комітетом Червоного Хреста відпрацьовує питання вакцинації осіб старше 60 років, які належать до соціально незахищених верств населення та є самотніми, з тим, щоб вони отримали вакцинацію на другому етапі.

За словами заступника міністра, на сьогодні в Україні вже вакцинували 12481 особу, із них за попередню добу - 2913 осіб.

Стрічка новин