День жінок та весни у Полтаві

Сьогодні у театрі імені Гоголя пройшли урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня. Запросили на них жінок, які працюють в різних сферах. Їх нагороджували грамотами та квітами, підготували для них концерт. Євгенія Манич – далі.

- Прекрасні українки, найкращі берегині-жінки. Тож вам весна, а ви усім нам – сонце.

Цими словами розпочався концерт, присвячений до Міжнародного жіночого дня 8 березня. Далі для присутніх співає народний ансамбль. А після цього слово бере голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Дуже важко висловити ті слова вдячності, ті слова захоплення, яким ви, жінки, відповідаєте. Якщо взяти будь-яку сферу: науку, творчість, медицину, будівництво, військову частину, там завжди присутні жінки. І ви є не лише частиною цього механізму, а ви є тією рушійною силою, яка спонукає нас на ті спільні дії, на ті спільні досягнення.

Після привітання губернатор нагороджує жінок. Серед них – Наталія Свириденко. Вона – головний лікар Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні. Пані Наталія отримала звання Заслужений лікар України. Говорить: ця нагорода – доказ того, що твою працю цінують.

Наталія Свириденко, головний лікар Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні

- Я вважаю, що це заслуга не тільки моя, наш заклад зараз працює дуже важко, всі лікарі, всі медсестри, весь молодший персонал, ми всі працюємо в режимі коронавірусної інфекції, і тому я думаю, що всі нагороди заслуговують всі наші працівники.

Альбіна Муксімова – ще одна нагороджена. Вона – майор поліції Полтавського ГУ НП. Говорить: отримувати нагороду для неї – приємна несподіванка.

Альбіна Муксімова, майор поліції ГУ НП в Полтавській області

- Звісно, нагороду приємно отримувати кожній жінці, це досить приємно, на жаль, у такий неспокійний час. І як кожна жінка радію кожному вітанню.

По завершенню нагородження на сцені продовжили концерт, але ненадовго. З технічних причин вимкнулось світло, тому зал разом із гостями ввімкнув ліхтарі і почав співати. 

Стрічка новин