Пріоритети роботи поліції області у 2021 році

На Полтавщині діє 17 поліцейських станцій. 7 із них відкрили в 2020 році. Оновлення проходять у рамках запровадження нової моделі організації діяльності поліції. Які ще пріоритети структури на 2021 рік – далі у сюжеті.

Експериментальні кроки в реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» вже зробили три територіальні громади області. Від початку грудня перші офіцери почали працювати на території Великобудищанської та Петрово-Роменської ОТГ Гадяцького району, а також у Ромоданівській громаді на Миргородщині. Ще для 23 наразі триває конкурсний відбір на 44 посади. 

Основна мета проєкту – забезпечити кожну об'єднану територіальну громаду України фаховим офіцером, який слідкуватиме за порядком та безпекою. 

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» офіційно стартував 29 травня 2019 року. Офіцери громад на даний час працюють у шести регіонах України: в Дніпропетровській, Черкаській, Хмельницькій, Волинській, Рівненській та Харківській областях.

Крім цього, планують створити в управліннях та райвідділах поліції фронт-офіси. Це має в майбутньому покращити якість надання поліцейських послуг. 

До основних приорітетів на 2021 відносять і дитячу безпеку. У 2020 році поліцейські розшукали понад 500 зниклих дітей. 

Іван Вигівський, начальник поліції Полтавщини

- Тут також стосується вчинення кримінальних правопорушень щодо дітей і самими дітьми. За 12 місяців минулого року потерпіло у нас 68 неповнолітніх. У 2019 році було 100. Певне зниження відбулося. І завдяки профілактиці і постійній системній роботі.

Ефективне реагування на факти домашнього насильства, протидія організованій злочинності та наркозлочиннності теж не залишаться поза увагою.

Стрічка новин