Рік роботи Кабміну в новому складі

Сьогодні, 4 березня 2021 року, виповнюється рік від моменту старту роботи нового складу Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем.

Новий уряд починав діяльність в умовах спалаху коронавірусу і, як сказав Шмигаль, працював в режимі «нон-стоп». Кабмін за кермування Дениса Шмигаля за рік виконав 9 відсотків своєї програми дій, 90 відсотків програми – на різних етапах виконання. Боротьба з коронавірусом, збільшення мінімальних заробітніх плат, перерахунок пенсій та «Бюджет до розвитку». Також цьогоріч Уряду вдалося запровадити ринок газу в Україні та продовжити роботу із земельною реформою. Більш детально очільник уряду розповість під час пресконференції на тему «Рік роботи Уряду».

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України 

- Немає Урядів, які не мають своїх викликів і своїх кризових ситуацій. Ми не говоримо про часовий забіг: хто і скільки пробуде. Хто довше пробуде і в часі пройде довшу дистанцію на якійсь посаді. Ми зовсім про інше, ми говоримо про результат. Це важка і дуже конкретна робота. Ми хочемо її зробити і не тримаємося за посади, і впевнений, що ми зробимо хороший результат для нашої країни.

Стрічка новин