Під Полтавою народилась лама

Ім'я для дівчинки ще не обрали. Мешкає вона в Екопарку Ковалівка разом з батьками на відкритій території. Більш про життя новонародженої лами розкаже Аліна Боровик.

Новонародженій ще немає місяця. А дівчинка уже почувається впевнено серед інших лам та кіз. Поважно ходить за мамою. Харчується переважно молоком. Починає цікавитись кормом дорослих тварин.

Іван Дігтяр, головний ветеринар Екопарку 

- Під контролем спеціалістів ветеринарної служби Екопарку пологи пройшли без ускладнень. Відразу ж почала проявляти інтерес до оточуючого середовища, до своєї мами.

Як назвати маленьку ламу, обирають на конкурсній основі. У соцмережах проводять опитування. Серед варіантів – Ельза, Люта, Сільвія. 

Лами живуть на відкритій території з вівцями різних порід та камерунськими козами. 

Аліна Боровик, кореспондентка 

- Лами охоче спілкуються з відвідувачами. Просять їх погодувати. Проте, як би не хотілось дати їм поїсти, своєї їжі давати не можна.

Корм для тварин потрібно брати лише у працівників Екопарку. 

Іван Дігтяр, головний ветеринар Екопарку 

- Харчуються в літній період – це випас. У зимовий період, відповідно, вводимо підгодівлю жорсткими кормами, зерновою групою, овочами. Тобто, максимально збалансований раціон для того, щоб їм було комфортно існувати і щоб вони могли розмножуватися.

Загалом в Екопарку 11 лам. На 10 самок – 1 самець. 

Стрічка новин