Під Полтавою, біля меморіалу «Слава танкістам», розтрощили лавки

У Розсошенцях під Полтавою невідомі розбили лави та ліхтар біля меморіалу «Слава танкістам».

Пригода сталася в ніч з 28 лютого на 1 березня. Невідомі вандали розтрощили 3 дерев’яні лавки та розбили ліхтарі освітлення біля відреставрованого меморіалу «Слава танкістам», що на повороті на Горбанівку з траси Полтава-Олександрія. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів автор ідеї реконструкції Іван Окара. Начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив: заява з цього приводу надійшла 2 березня у другій половині дня. 

Іван Окара, спеціаліст із продажів БК «Комбінат виробничих підприємств»

- Опікуватися має управлінська компанія, він не на балансі, а з нею договір у цих мешканців. Скажімо так, він ні на чиєму балансі, але функції збереження дуже складно на когось покласти, але, мабуть, на мешканцях цього будинку у тариф, який вони сплачують за комунальні послуги, мабуть, повинно входити цей меморіал. Але він не входить до складу житлового компплексу. Це просто приватна ініціатива.

Сам меморіал встановлений в пам’ять про оборону Полтави 10-им танковим полком у вересневі дні 1941 року. Танкісти тоді на кілька днів затримали війська вермахту, і таким чином інші радянські війська отримали змогу відступити і не потрапити в оточення. Реконструкцію завершили у листопаді 2020 року.

Стрічка новин