На Полтавщині шахрай продавав неіснуючі ліки

На Полтавщині шахрай продавав неіснуючі ліки

Торгував він через чат мобільного додатку.

В Інтернет-шахрайствах підозрюють 23-річного миргородця. Поліція зібрала докази його причетності щонайменше до семи оборудок, жертвами яких стали жителі різних областей України.

За інформацією слідчих Миргородщини шахрай використовував загальновідому чат-спільноту, створену для продажу лікарських препаратів та медичного обладнання.

Зареєструвавшись під вигаданим "ніком", молодик спочатку вивчав запити користувачів на медичні перепрати. Потім надсилав обраним "клієнтам" SMS-повідомлення з власною пропозицією. У листуванні вказував ціну на ліки, нижчу за ринкову.

Досягнувши домовленості з "покупцем", фігурант просив перерахувати на банківський рахунок всю суму. Після надходження оплати "продавець" залишав чат-спільноту, видаливши свій акаунт. Але згодом знову долучався до листування вже під новим ніком, прив’язаним до іншого мобільного номера.

Андрій Тюков, начальник Миргородського райвідділу поліції, повідомив:

"Слідчі повідомили фігуранту про підозру у скоєнні 7 шахрайств (ч. 1 та 2 ст. 190 Кримінального кодексу України). Однак ми впевнені, що епізодів його злочинної діяльності значно більше. На даний час правоохоронці встановлюють реальну кількість потерпілих".

Якщо ви потрапили до схожої ситуації, повідомте до поліції за номером 102.

Стрічка новин